Aktualności - Parafia NMP Matki Kościoła Zabrze-Helenka

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Zabrzu Helence. Parafia rzymskokatolicka diecezji gliwickiej.

OVERVIEW

The web page parafiahelenka.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have analyzed six pages inside the web site parafiahelenka.pl and found zero websites associating themselves with parafiahelenka.pl.

PARAFIAHELENKA.PL TRAFFIC

The web page parafiahelenka.pl is seeing fluctuating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafiahelenka.pl

Traffic ranking (by month) for parafiahelenka.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiahelenka.pl

WHAT DOES PARAFIAHELENKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiahelenka.pl Mobile Screenshot of parafiahelenka.pl Tablet Screenshot of parafiahelenka.pl

PARAFIAHELENKA.PL SERVER

Our crawlers revealed that a lone root page on parafiahelenka.pl took two thousand nine hundred and twenty-two milliseconds to download. Our web crawlers observed a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider parafiahelenka.pl secure.
SECURE
85.128.254.210

We found that parafiahelenka.pl is employing the Apache/2 os.

Aktualności - Parafia NMP Matki Kościoła Zabrze-Helenka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following in the homepage, "Ul Dr Jordana 84, 41-813 Zabrze." I saw that the web site also stated " Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość." They also said " O Jego zmartwychwstaniu wobec współczesnego świata. 1 dla naszej Parafii." The meta header had parafia zabrze helenka as the first optimized keyword. This keyword is followed by parafia, zabrze, and helenka which isn't as urgent as parafia zabrze helenka. The other words parafiahelenka.pl uses is NMP Matki Kościoła.

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Herbach

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Herby. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Herby. Pokuta i Pojednanie - spowiedź. Przygotowanie do I Spowiedzi i Komunii Świętej.

Polski Kosciol Aylesbury Vale District, UK Parafiahighwycombe

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Chcemy ułatwić wszystkim, którzy tego pragną, spotkań z Bogiem - przede wszystkim w liturgii przeżywanej w języku ojczystym. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w High Wycombe i Aylesbury. Polska Parafia MB Ostrobramskiej High Wycombe.

Parafia Rzymskokatolicka P.W. Trójcy Świętej w Iwanowicach - Strona główa

Poprzez Krzyż Jezusa i Jego Zmartwychwstanie Bóg w najgłębszy sposób pochylił się nad ludzkim losem. Pascha, otwierając przed każdym człowiekiem perspektywę wieczności,.

Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie

Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie. Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie. Ul Modlińska 105, 05-110 Jabłonna. Tel 48 22 782 42 96.

Strona startowa

54 1090 1290 0000 0000 2909 7757. Codziennie modlimy się za wszystkich,. Transmisja na żywo z naszego kościoła. Dnia 18 kwietnia o godz.